Fortel Design

FORTEL DESIGN MOSAIC

Přemýšlíte, čím oživit interiér svého domu, bytu i kanceláře? Vsaďte na mozaikové obklady, které jsou dlouholetou stálicí mezi top designovými trendy! Prodej mozaiky pro nás není žádnou novinkou, máme pro vás připravené desítky druhů mozaik, ze kterých si můžete vybírat.

Oblíbeným typem mozaiky je skleněná mozaika Fortel, kterou si můžete vybírat v nejrůznějších odstínech i tvarech – je nabízena v podobě malých kostiček i nepravidelných tvarů. Skleněné mozaiky se vyrábějí z homogenního skla nebo v podobě krystalické mozaiky, která je podbarvená, a to v provedení jednobarevném nebo již v připraveném mixu. Pokud toužíte po perleťové mozaice nebo s příměsí měděnky, tak jste u nás také na správném místě.

Věnujeme se i prodeji mozaiky z kamene, která je vyrobená z přírodních materiálů, jako je travertin, mramor nebo kvarcit. Mozaika z kamene sluší interiéru i exteriéru a je nadčasovým doplňkem, který vám bude dělat radost i za 20 let. Podobně odolným materiálem je i keramika, proto jsme do našeho prodeje mozaiky zařadili i ty z keramiky. Můžete si tak vybírat z jednobarevných nebo i mixovaných keramických mozaik ve tvaru kostiček, šestihranů i koleček.

Originálním doplňkem interiéru jsou i kovové mozaiky vyráběné z mědi, hliníku či nerezu. Tyto elegantní a zároveň luxusní mozaiky jsou ideálním řešením do minimalisticky pojatých interiérů, ve kterých si skvěle rozumí se dřevem i sklem. Pořád si nejste jistí, zda je pro vás mozaika tou správnou volbou? Přijeďte se podívat do našich showroomů na Praze 8 nebo také na Praze 4. Poradíme vám, který typ mozaiky je nejvhodnější pro váš interiér či exteriér a pomůžeme i s finálním výběrem barvy či tvarů.


V této kategorii naleznete barevné a designové mozaiky vyrobené ze skla, kamene, keramiky a kovu.  

Skleněná mozaika

Skleněná mozaika Fortel je nabízena v různých barevných variacích a formátech od klasických kostiček 2,5 x 2,5 cm až po nepravidelné tvary. Naleznete zde mozaiky z homogenního skla nebo krystalické mozaiky podbarvené a to v provedení jednobarevném nebo již v připraveném mixu. Sortiment také zahrnují mozaiky s perletí či s příměsí měděnky. 

Kamenná mozaika

Kamenná mozaika Fortel je nabízena v různých barvách a formátech od klasických kostiček 1,5 x 1,5 cm až po nepravidelné tvary. Jedná se o přírodní materiál (travertin, kvarcit, mramor a další), který sluší každému interiéru i exteriéru. Kámen je nadčasovým a stále více využívaným materiálem a proto  i vy můžete nechat vkročit přírodu i do vašeho domu.

Keramická mozaika

Keramika na bázi přírodních surovin představuje vedle kamene a dřeva jeden z nejdéle používaných materiálů v lidské historii. Je oblíbenou zejména díky pestré nabídce barev, materiálů, povrchů i tvarů. Připravili jsme pro vás jednobarevné mozaiky i mixy od klasických kostiček 2,3x 2,3 cm až po šestiharany. 

Kovové mozaiky

Kovové mozaiky Fortel jsou vyráběny z nerezi, mědi, či hliníku. Jedná se o elegantní a luxustní material, který dodá interiéru nádech nadčasovosti. Kovové a nerezové mozaiky jsou vhodné do moderních interiérů s kladeným důrazem na jednoduchost. Lze skvěle kombinovat s ostatními materiály, jako je kámen, sklo i dřevo.