Fortel Design

MOSAICO+

MOSAICO+ zkoumá osobitý potenciál mozaiky s pomocí původní italské výroby. Kombinuje se zde inovativní technologie s působivou kulturou a tradicí mozaiky. Investuje do kvality materialů, technologií a výzkumů aplikace mozaiky. Toto zacílení vedlo k úspěšné spolupráci s mezinárodně uznávanými designery. Každá kolekce zaručuje maximální univerzálnost a v mnoha případech je předem určena k použití v kombinaci s dalšími prvky série, což umožňuje řadu různých způsobů kombinací a představuje inspiraci pro tvorbu individuálních projektů pro rezidenční i komerční interiéry.

COLORE                                 DECOR                                 CROMIE                               DIALOGHI

SÉRIE - COLORE

Série Colore - barva dominuje celé této sérii značky Mosaico+.  Mozaika vytváří celé barevné plochy v sytých, světlých, nebo měkkých, přírodních odstínech. Colore obsahuje všechny ucelené barevné kolekce s použitím různých materiálů, povrchových úprav a velikostí.

SÉRIE - DECOR

Série Decor vdechuje život mozaikovým dekorům a obrazcům. Naleznete zde širokou paletu obrazců a dekorativních mozaiek od geometrických tvarů až po květinové vzory.

 

SÉRIE - CROMIE

Tato série je zaměřena na různé mixy a odstíny mozaiky. Sada kolekcí, které ukazují překvapivé a všemožné mozaikové kompozice, které jsou omezeny pouze vaší fantazií. Cromie nabízí bohatou paletu barev rozčleněných do odstínů, kde se špetkou tvořivosti může každý najít ideální složení mozaiky, aby vyhovovalo představám pro daný projekt.

SÉRIE - DIALOGHI

Unikátnost, originalita, zakázková výroba jsou slova vystihující tuto sérii firmy Mosaico+. Jedná se o propojení a kombinace materiálů, tvarů a barev. Sbírka Dialoghi, projektu Francesca Lucchese, vám umožní vytvořit originální, jedinečné mozaiky, výběrem z různých druhů dřeva, přírodního kamene, skla a kovu, v nekonečných výměnách mezi tvary a materiály.