Fortel Design

KAMENNÉ VANY A UMYVADLA ​

Při plánování koupelny se nejčastěji řeší především vhodné obklady na zeď a dlažba. Potom přijde řeč na sprchový kout či vanu a pak konečně i na umyvadlo. Z něj přitom můžete jednoduše udělat dominantu celé koupelny a jeho designem určovat ráz celé místnosti. Skvěle vypadá třeba kombinace kamenného umyvadla a dřevěné umyvadlové desky.

Kamenné vany a umyvadla jsou skvělým doplňkem do každé koupelny. Jejich krása spočívá především v tom, že jsou vyrobená z jednoho kusu kamene, díky čemuž jsou výraznou dominantou celé místnosti. Vhodným sladěním kamenného umyvadla a umyvadlové desky pak můžete docílit dokonalé designové souhry, která vás bude těšit dalších 20 let. Kamenná umyvadla i vany jsou ideální volbou pro každého, kdo dokáže ocenit krásu kamene, originální design a přírodní materiály.

Matka příroda je mocná čarodějka, a proto je každý kámen použitý pro výrobu kamenného umyvadla i vany jiný. Každý se tak může ve své koupelně těšit z originálního kousku s unikátní texturou, který nenajde v žádné jiné koupelně. Poradíme vám, jaký odstín kamene je pro vaši koupelnu nejlepší i jakou vhodnou umyvadlovou desku vybrat, aby vše dokonale ladilo a z vaší koupelny se stal designový skvost.

Každé kamenné umyvadlo je ručně vyleštěno a naimpregnováno. Abyste se mohli z kamenného umyvadla těšit co nejdéle, je potřeba ho 1x ročně napustit speciální impregnací, která je určená pro kamenné povrchy. Impregnace uzavírá póry kamene, odpuzuje vodu a udrží kamenné umyvadlo stále krásně hladké a lesklé. Vy se tak můžete z jeho dokonale čistého designu těšit dlouhé roky.